Články

Zajímavosti a novinky

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály?

Smart kitchen bottega gamadecor

Pracovní deska Smart Kitchen je nově vylěpšena indukční elektrifikací

Skupina PORCELANOSA zintenzivňuje svůj výzkum a do své digitální kuchyně začlenila skrytý duální technologický systém. Nově tak bude díky kuchyňské desce Smart Kitchen od společnosti Gamadecor možné vařit a současně používat bezdrátové spotřebiče na stejné pracovní ploše.

24. 6. 2022

Bottega porcelanosa grupo

Bottega – nejoblíbenější série pro moderní a minimalistické interiéry i exteriéry

Bottega je první kolekcí, která propojila produkty v totožném designu napříč divizemi PORCELANOSA Grupo. Typickým prvkem pro kolekci Bottega je drsný vzhled cementu, který zjemňují drobné detaily a našedlé odlesky. A co si můžete v tónech této exkluzivní kolekce pořídit do svého interiéru a exteriéru?

24. 6. 2022

Realizace interiéru Dorint Liberec

Dekorativní velkoformátové panely Fitwall rozzáří každý interiér

Společnost PORCELANOSA Grupo představila neotřelou novinku, kterými jsou velkoformátové panely Fitwall od divize Krion. Jedná se o unikátní designový prvek, který nabízí jako jediná na trhu. Tyto velkoformátové panely mají dokonalý vzhled, jsou nehořlavé, snadno se instalují a nejsou náročné na údržbu.

24. 6. 2022

Realizace černovílé koupelny Dorint Praha

Jak na černobílé koupelny

Některé barevné kombinace nikdy nevyjdou z módy. Typickým příkladem je kombinace černé a bílé, a to zejména v koupelnách. Právě v nich je na prvním místě dobré světlo a správné prostorové uspořádání. Do černobílého designu koupelen můžeme zakomponovat cokoliv, od podlahových dlažeb přes obklady, sanitární keramiku a kování, až po správně vybrané koupelnové doplňky.

24. 6. 2022

Realizace welness SPA apartmán Rokytnice Dorint Liberec

Privátní SPA a wellness

Chodíte rádi do saun či wellness a chcete si tuto relaxaci dopřát častěji, ale ideálně bez sdílení těchto privátních prostor s dalšími lidmi? V takovém případě se nabízí možnost pořídit si vlastní SPA, kde budete mít nikým nerušené soukromí.

24. 6. 2022

Minimalistická koupelna

Minimalistická koupelna

Princip „v jednoduchosti je krása“ se uplatňuje v moderních interiérech a jednoznačně platí u koupelen. U koupelen je minimalismus obzvláště oblíbený především proto, že se díky němu tyto prostory velmi snadno udržují. Přeci jen se jedná o část domácnosti, která je vystavena vysoké namáhavosti a vlhkosti...

24. 6. 2022

Napište nám

Jsme tu pro Vás