Články

Zajímavosti a novinky

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály?

Elegantní pražská vila snoubí návrat k přírodě i moderní interiér

Architekt Martin Sladký ze studia de.fakto navrhl moderní vilu v Praze, která vás upoutá už na první pohled. Otevřenost přírodě při zachování maximálního soukromí, elegantní a čisté linie a moderní provedení patří mezi hlavní přednosti této krásné nemovitosti, na jejíž realizaci se podílel Dorint Praha.

20. 4. 2023

Trendy v luxusních koupelnách

Koupelna již dávno není místem pouze pro osobní hygienu, ale stále častěji se jedná o jedinečnou zónu pro relaxaci a odpočinek. V moderních domácnostech se tak setkáváme s luxusními koupelnami, které využívají nejnovější technologické a designové trendy.

23. 2. 2023

3 očekávané kuchyňské trendy pro rok 2023

Každý rok se v designu interiérů objevují nové trendy. Některé jsou převratné, jiné prohlubují směry, které se již objevily v předchozích letech. Rok 2023 se v oblasti kuchyní ponese v duchu důrazu na rodinu, návratu k přírodě i rozšiřování chytrých technologií.

26. 1. 2023

Výhody domácího wellness

Úlevu a relaxaci po náročném dni hledá téměř každý. Někdo ji nachází v partnerské komunikaci, jiný ve sportu nebo třeba u seriálu. Stále více oblíbená je i návštěva saunových světů, SPA a wellness, která nejen působí blahodárně na naši psychiku, ale navíc výrazně podporuje naše zdraví.

20. 12. 2022

Výjimečně dokonalá toaleta

Umíte si představit, že si ruce umyjete pomocí papíru nebo, že se místo sprchování jen otřete? Asi těžko. Čistota bez použití vody jednoduše neexistuje. Voda je nenahraditelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí, osvěžuje a umožňuje zažít jedinečný pocit pohodlí. To jsou důvody, proč stále více lidí volí tento přirozený způsob očisty i po použití toalety.

30. 11. 2022

Designové modulární pohovky Gamadecor

Sedací soupravy jsou nedílnou součástí každého domova. Mají být pohodlné, abychom v nich rádi trávili čas, z kvalitních materiálů, aby nám dlouho vydržely, a současně i vizuálně atraktivní, aby doplňovaly celkový koncept domácnosti.

5. 9. 2022

Napište nám e-mail

Napište nám

Jsme tu pro Vás