Luxusní koupelny pro nerušenou relaxaci
Previous slide
Next slide

koupelny

Jedinečné koupelny ve stylu domácího wellness

Koupelna bývá mnohdy jediným místem, ve kterém si můžeme dopřát naprosté soukromí. V našich projektech proto tvoříme harmonické prostředí plné komfortu. Prostředí, které vás ráno nabije energií a večer vám umožní se uvolnit a příjemně zakončit den.

ikona 30 let

30 let zkušeností s luxusními interiéry

Ať už to jsou schopnosti vidět nedokonalosti návrhu a představit alternativní řešení, eliminovat potenciální problémy při realizaci či kapacita uspokojit i ty nejvíc specifické požadavky klientů, tyto zkušenosti z nás budete prostě cítit. Díky našemu 30letému know-how šetříme našim klientům mnoho času, energie a v konečném důsledku i financí.

ikona luxus

Celosvětově renomované značky

Ty nejlepší projekty se neobejdou bez kvalitního sortimentu. V Dorintu jsme si osobně vyzkoušeli téměř veškerý nabízený sortiment a pečlivě vybrali pouze ten, s kterým máme výhradně pozitivní zkušenosti. Výsledkem je naše portfolio celosvětové uznávaných a oceňovaných značek, za které dáme „ruku do ohně“ nejenom z pohledu designu ale i funkčnosti.

ikona detail

Extrémní
důraz na detail

Víme, že luxusní interiér není pouze o návrhu, ale také o špičkové realizaci a maximálně efektivní koordinaci řemesel. Proto jsme zvyklí nejenom upozornit, ale díky našim zkušeným řemeslníkům především doladit i ty nejmenší detaily. Náš standard kvalitní práce je nastaven mnohem výše než je běžné, čehož si všimli a rádi toho využívají vracející se klienti.

70% našich zákazníků jsou vracející se klienti či klienti na doporučení.

Galerie

exkluzivní značky

Luxusní značky
s celosvětovým renomé

Víme, že luxusní koupelna vyžaduje práci s prvotřídním designem. Proto si v našem portfoliu hýčkáme přední světové značky, které nabízí skutečné designové skvosty. 

Porcelanosa Grupo
Gessi
Catalano
Treesse luxusní vířivé vany

Načíst další

Ke stažení

Nenalezen soubor ke stažení

Načíst další

Napište nám

Jsme tu pro Vás

Jsme tu pro Vás