Zkušený partner exkluzivních projektů
Zkušený partner exkluzivních projektů
Previous slide
Next slide

Spolupráce

Architektonické a developerské projekty

Klientské realizace i prezentace standardu zajišťujeme ve vlastních vzorkovnách, které se nachází po celé České republice. Vyhotovíme vám profesionální vizualizace s kvalitní prováděcí dokumentací, která vychází z 30 let našich zkušeností.

Pouze prověřené značky
se skvělým renomé

Pro standard pracujeme výhradně s ověřenými výrobci, které na českém trhu zastupujeme desítky let. Tyto značky jsou nejenom na českém trhu vnímány jako tzv. „high-end“, díky čemuž se zvýší exkluzivita i vašeho projektu. Pro vaše projekty nabízíme speciální série přímo od výrobců s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon.


25 let zkušeností se specializací
na střední a vyšší standard

Zkušený personál zajištuje klientské změny s prezentací Vámi vybraného standardu a odborným výběrem nadstandardu ve vlastních vzorkovnách 4 x Praha, 2 x Brno, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové. Vyhotovíme profesionální vizualizace s kvalitní prováděcí dokumentací. 30 let zkušeností nás naučilo předvídat i ty nejmenší detaily a šetřit tak finance, energii a čas.

Koordinace a realizace nadstandardů a to nejen v oblasti koupelen

Na váš projekt dokážeme nabídnout i realizační kapacity, které odpovídají kvalitě produktů. Celý nadstandard pečlivě zkoordinujeme k maximální spokojenosti i toho nejnáročnějšího klienta. Vzorkovny v Praze a Liberci nabízí navíc mimo řešení koupelen i přesah do oblasti podlah, dveří, kuchyní, interiérů a SPA/Wellness.

Výpomoc i mimo
standardní rovinu

Jsme přesvědčeni o kvalitě bytů, které spolu budeme realizovat. I to je důvodem, proč můžeme část bytů koupit i v prvotních fázích projektu a případně tak pomoci s cashflow. Váš projekt budeme rádi prezentovat i skrze naše marketingové kanály. Konkrétně na webu a sociálních sítích, kde máme více než 10 tisíc sledujících měsíčně.

Partneři & zastoupené značky

Víme, že unikátní developerský projekt vyžaduje prvotřídní design. Proto si v našem portfoliu hýčkáme skutečné designové skvosty, které budou vaši klienti milovat.

Napiště nám

Jsme tu pro Vás

Jsme tu pro Vás