Prostor pro vaši relaxaci
Previous slide
Next slide

wellness & spa

Luxusní wellness & Spa pro ty, kteří chtějí to nejlepší

Pomáháme našim klientům splnit sen o vlastním luxusním domácím wellness. Během samotné realizace máme stále na paměti, že posláním wellness je maximálně podpořit relaxaci, uvolnění a restart našeho těla i mysli. Výsledkem je tak skutečně jedinečný prostor, ve kterém je radost trávit čas. 

ikona 30 let

30 let zkušeností s luxusními interiéry

Ať už to jsou schopnosti vidět nedokonalosti návrhu a představit alternativní řešení, eliminovat potenciální problémy při realizaci či kapacita uspokojit i ty nejvíc specifické požadavky klientů, tyto zkušenosti z nás budete prostě cítit. Díky našemu 30letému know-how šetříme našim klientům mnoho času, energie a v konečném důsledku i financí.

ikona luxus

Celosvětově renomované značky

Ty nejlepší projekty se neobejdou bez kvalitního sortimentu. V Dorintu jsme si osobně vyzkoušeli téměř veškerý nabízený sortiment a pečlivě vybrali pouze ten, s kterým máme výhradně pozitivní zkušenosti. Výsledkem je naše portfolio celosvětové uznávaných a oceňovaných značek, za které dáme „ruku do ohně“ nejenom z pohledu designu ale i funkčnosti.

ikona detail

Extrémní
důraz na detail

Víme, že luxusní interiér není pouze o návrhu, ale také o špičkové realizaci a maximálně efektivní koordinaci řemesel. Proto jsme zvyklí nejenom upozornit, ale díky našim zkušeným řemeslníkům především doladit i ty nejmenší detaily. Náš standard kvalitní práce je nastaven mnohem výše než je běžné, čehož si všimli a rádi toho využívají vracející se klienti.

70% našich zákazníků jsou vracející se klienti či klienti na doporučení.

Galerie

Partneři & zastoupené značky

Luxusní značky
s celosvětovým renomé

Víme, že prvotřídní kuchyně i celé interiéry vyžadují práci s unikátním designem. Proto si v našem portfoliu hýčkáme značky, které nabízí skutečné designové skvosty a patří mezi špičky ve svém oboru.

Porcelanosa Grupo
Gessi
Catalano
Treesse luxusní vířivé vany

Načíst další

Ke stažení

Nenalezen soubor ke stažení

Načíst další

Napište nám

Jsme tu pro Vás

Jsme tu pro Vás