29. 9. 2023

Chytrá venkovní kuchyně vás nadchne na první pohled

Ohromte své přátele a sousedy dokonalou venkovní kuchyní. Chytrá kuchyně Offroad od výrobce Gamadecor nabízí veškeré přednosti nejmodernější vnitřní kuchyně spojené s maximální odolností vůči venkovnímu počasí. Jedinečné provedení vám umožní tvořit veškeré vaše oblíbené kulinářské speciality v příjemném venkovním prostředí. Každé vaření se tak může stát kuchařskou show.

K dispozici budete mít revoluční skrytou u indukční plochu Smart Kitchen. Místo, na kterém budete vařit, nepálí ani ihned po odebrání hrnce nebo pánve. Je možné jej rovnou použít k odkládání věcí nebo další práci. Unikátní řešení také dovoluje využívat speciální elektrospotřebiče přímo na ploše bez nutnosti zapojení do zásuvky, včetně nabíjení položených mobilních telefonů. Na celé masivní kuchyňské desce najdete pouze ovládání indukčních ploch a můžete ji tak maximálně využít pro vaření.

Další výhodou této venkovní kuchyně je velké množství úschovného prostoru. Veškeré nádobí, náčiní a spotřebiče pohodlně uschováte v prostorných zásuvkách a nemusíte chodit pro věci do domu. Nechybí samozřejmě i hluboký dřez, ve kterém můžete vše ihned po použití opláchnout.

Venkovní kuchyně Offroad si díky svým vlastnostem vysloužila v roce 2022 ocenění Good Design Awards pro inovativní produktový design.

Jestli rádi vaříte a současně trávíte čas venku, venkovní kuchyně Offroad je pro vás ideální volbou. Pro více informací o této jedinečné kuchyni nás neváhejte kontaktovat, rádi vám ji blíže představíme.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás