18. 12. 2023

Půvabně inteligentní toaleta

GEBERIT AQUACLEAN SELA

Dokážete si představit, že byste si ušpiněné ruce museli vyčistit papírovým kapesníkem? Nebo že byste se nemohli sprchovat vodou, ale museli jste se otírat suchými ubrousky? Bez vody zkrátka není čistota. A tak stejně jako se každodenní sprchování stalo standardem, společnost Geberit by ráda přispěla k podobné změně i v oblasti osobní hygieny na toaletě. Po použití sprchovacího WC AquaClean můžete mít po pouhém stisknutí tlačítka stejný pocit čistoty, jako byste se právě vysprchovali.

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela nabízí intuitivně ovladatelné funkce. Díky svému nadčasovému, puristickému tvaru se hodí do každé koupelny, aniž by na sebe na první pohled upoutala pozornost.

IDEÁLNÍ KOMBINACE TOALETY A BIDETU

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela představuje ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.

SKRYTÁ TECHNOLOGIE

Díky hladkým jednoduchým liniím se sprchovací WC Geberit AquaClean elegantně a decentně sladí s jakýmkoliv designem koupelny. Inteligentní technologie sprchování jakož i všechny přípojky elektrického proudu a vody, včetně upevnění na zeď jsou skryté a integrované do keramiky. K montáži sprchovacího WC Geberit AquaClean Sela není nutná stavební úprava. Potřebná je jedině přípojka elektrického proudu a vody.

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela kombinuje eleganci nadčasového designu s vysoce kvalitními materiály, celé zařízení je montováno ve Švýcarsku, s důrazem na přesnou a spolehlivou montáž. Toto jedinečné sprchovací WC zaujme nejen svým vzhledem, ale hlavně komfortním používáním a velkým množstvím funkcí.

NOVÁ BARVA – BÍLÁ MATNÁ

Trendem světa koupelen se v posledních letech stala stylová barva bílá matná. Bílo matné keramické povrchy působí luxusním dojmem, a to při zachování jednoduchého a přímočarého designu. Geberit nově nabízí sprchovací WC AquaClean Sela i v bílé matné barvě, která přibyla k bílé a pochromované lesklé.

VLASTNOSTI A FUNKCE

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela kombinuje nadčasovou eleganci svého vzletného designu s vysoce kvalitními materiály. Toto luxusní sprchovací WC zaujme nejen svým designem, ale hlavně komfortním používáním a množstvím funkci od vyhřívaného sedátka až po orientační světlo.

TECHNOLOGIE SPRCHOVÁNÍ WHIRLSPRAY

Technologie sprchování WhirlSpray zajišťuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchový proud je zjemněn dynamickým přimícháváním vzduchu. Pomocí dálkového ovládání lze nastavit polohu ramene sprchy i intenzitu sprchovacího proudu v pěti stupních intenzity. Přesně podle osobních preferencí. Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

SAMOSTATNÁ DÁMSKÁ SPRCHA

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zabezpečí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Je hygienicky chráněná, když se nepoužívá. Před a po každém použití se propláchne proudem čisté vody.

KERAMICKÁ WC MÍSA S TECHNOLOGIÍ SPLACHOVÁNÍ TURBOFLUSH

Keramická WC mísa bez splachovacího okraje s technologií splachování TurboFlush zaručí důkladné a hlavně tiché opláchnutí WC mísy. Podstatou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálovitě vedený proud vody, díky čemuž je splachování efektivní a čištění WC mísy nenáročné.

ORIENTAČNÍ SVĚTLO

Diskrétní orientační světlo poskytuje právě tolik světla, kolik je potřebné na jednoduchou orientaci v noci. Disponuje sedmi barvami a pěti stupni intenzity jasu. Orientační světlo se aktivuje v okamžiku, kdy se v místnosti setmí, a je možné ho zapnout/vypnout na  dálkovém ovládání či pomocí mobilní aplikace

OVLÁDÁNÍ – DÁLKOVÉ, NÁSTĚNNÉ, APLIKACE

Všechny funkce se dají jednoduše ovládat intuitivním dálkovým ovládáním. Stisknutím tlačítka aktivujete sprchovací funkci anebo svoje osobní nastavení.  Funkce sprchovacího WC můžete ovládat také přes mobilní aplikaci

Další vlastnosti a funkce sprchovacího WC Geberit AquaClean Sela najdete na stránce:

www.geberit-aquaclean.cz/sela

REGISTRACE ZÁRUKY

Bezplatné prodloužení záruky a registrace sprchovacího WC Geberit AquaClean k dispozici na: www.geberit-aquaclean.cz/servis/prodlouzena-zaruka/

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás