7. 8. 2023

Jak vybrat kvalitní vířivku?

Vířivky patří mezi stále oblíbenější rekreační doplňky do domácnosti i na zahradu. Při koupi vířivky je důležité zvolit kvalitní model, který vám bude bezchybně sloužit dlouhé roky.

První rozhodnutí, které vás čeká, je, zda si zvolíte hydromasážní vanu nebo hydromasážní bazén. V prvním případě se jedná o vířivku, která se musí před každým použitím znovu napustit, v tom druhém očekáváte její pravidelné používání bez nutné výměny vody. 

Treesse luxusní vířivé vany wellness a SPA

Dále byste měli věnovat pozornost následujícím faktorům:

Materiál: Jedním z nejdůležitějších faktorů, které byste měli zvážit při výběru vířivky, je použitý materiál. Volte osvědčený materiál, který odolává běžnému poškození, u venkovních modelů dbejte na odolnost vůči UV záření a změnám teploty. 

Konstrukce: Také je důležité zvolit pevnou konstrukci, která zajišťuje stabilitu, bezpečnost a dlouhodobou odolnost. 

Filtr: Filtrace vody je klíčová pro udržení hygienických podmínek a kvality vody v hydromasážních bazénech. Kvalitní vířivka by měla být vybavena účinným filtrem, který dokáže zachytit nečistoty, bakterie a další znečištění. Běžný papírový filtr je vhodný pro vířivky s občasným využitím, pískový pak, pokud budete používat vířivku každý den. Můžete si také pořídit přídavný externí filtr.

Design: Vzhled vířivky by samozřejmě měl být moderní, vizuálně atraktivní a v neposlední řadě by se měl hodit k vašemu stylu a prostoru, kde ji chcete umístit. Je důležité zvolit vířivku, která se bude hodit k celkovému vzhledu vaší domácnosti nebo zahrady. Sázkou na jistotu jsou nadčasové designové vířivky, které se hodí do většiny interiérů i exteriérů.

Přídavná výbava: Solidní vířivá vana nebo bazén mají k dispozici řadu přídavných prvků, jako jsou různorodé typy trysek, měnitelné osvětlení či dokonce aromaterapie.

Cena: Stejně jako u jiných výrobků je důležité si uvědomit, že nižší cena nemusí vždy znamenat stejnou kvalitu. Je dobré srovnat podobné výrobky u různých výrobců a zkoumat recenze. Vířivky s prodlouženou zárukou si většinou stojí za svým zbožím a vy se budete moci spolehnout na případný servis po delší dobu.

Na trhu je samozřejmě velké množství vířivek a chvíli trvá, než si najdete tu správnou kvalitu, se všemi hlavními parametry. Proto italský výrobce Treesse skloubil všechny požadavky na kvalitní vířivku do každého svého výrobku. Nabízíme širokou škálu vířivek pro interiéry i exteriéry. Jsou navrženy s ohledem na výdrž, design a uživatelský komfort.

Venkovní vířivky Treesse jsou vyrobeny z materiálů, které odolávají poškození a slunečnímu záření. Vířivky mohou být vybaveny inovativním systémem skrytých masážních trysek.

Pro interiér si můžete vybrat ze škály hydromasážních van různých tvarů a velikostí. Vířivky jsou vybaveny moderním ovládáním, které umožňuje snadné nastavení teploty, masážních trysek a dalších funkcí. Pro interiér jsou vhodné i některé hydromasážní bazény.

Pokud si stále nemůžete vybrat, kontaktujte nás a my vám pomůžeme s nalezením té pravé vířivky podle vašich požadavků.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás