30. 11. 2022

Výjimečně dokonalá toaleta

GEBERIT AQUACLEAN MERA

Umíte si představit, že si ruce umyjete pomocí papíru nebo, že se místo sprchování jen otřete? Asi těžko. Čistota bez použití vody jednoduše neexistuje. Voda je nenahraditelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí, osvěžuje a umožňuje zažít jedinečný pocit pohodlí. To jsou důvody, proč stále více lidí volí tento přirozený způsob očisty i po použití toalety. Stejně jako se stalo standardem každodenní sprchování, společnost Geberit by ráda přispěla k obdobné změně i v osobní hygieně. Sprchovací WC Geberit AquaClean představuje ideální kombinaci toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, působí elegantně a zároveň je jeho používání jednoduché a pohodlné.

Geberit AquaClean Mera se vyznačuje svým okouzlujícím designem a mnoha inteligentními funkcemi. Splňuje ty nejpřísnější požadavky v oblasti moderního designu, stejně jako požadavky na pocit čistoty a svěžesti. Geberit AquaClean Mera z dílny průmyslového designéra Christopha Behlinga je bez nadsázky považována za technické mistrovské dílo. Pojďte se o tom s námi přesvědčit.

Sprchovací WC Geberit AquaClean Mera působí jako by se v prostoru vznášela. Dostupná je s krytem z lesklého chromu nebo v barvě alpská bílá.

VLASTNOSTI A FUNKCE

Sprchovací WC Geberit AquaClean Mera kombinuje nadčasovou eleganci svého vzletného designu s vysoce kvalitními materiály. Toto luxusní sprchovací WC zaujme nejen svým designem, ale hlavně komfortním používáním a množstvím funkci od vyhřívaného sedátka až po orientační světlo.

TECHNOLOGIE SPRCHOVÁNÍ WHIRLSPRAY

Technologie sprchování WhirlSpray zajišťuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchový proud je zjemněn dynamickým přimícháváním vzduchu. Pomocí dálkového ovládání lze nastavit polohu ramene sprchy i intenzitu sprchovacího proudu v pěti stupních intenzity. Přesně podle osobních preferencí. Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

SAMOSTATNÁ DÁMSKÁ SPRCHA

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zajistí dokonalou a zároveň příjemnou očistu vodou. Díky tomu, že je sprcha skrytá, je i hygienicky chráněna.

Před a po každém použití se obě sprchovací trysky propláchnout proudem čisté vody.

KERAMICKÁ WC MÍSA S TECHNOLOGIÍ SPLACHOVÁNÍ TURBOFLUSH

Keramická WC mísa bez splachovacího okraje s technologií splachování TurboFlush zaručí důkladné a hlavně tiché opláchnutí WC mísy. Podstatou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálovitě vedený proud vody, díky čemuž je splachování efektivní a čištění WC mísy nenáročné.

VYHŘÍVANÉ WC SEDÁTKO

Vyhřívání WC sedátka se aktivuje jakmile se posadíte na toaletu. Příjemně teplé sedátko navozuje při používání pocit pohodlí a uvolnění. Funkci můžete kdykoliv upravit případně deaktivovat.

ODSÁVÁNÍ ZÁPACHU

S automatickým, tichým odsáváním zápachu se nepříjemné pachy zachycují uvnitř WC mísy, a to dříve než se rozšíří do prostoru. Pachům zamezuje v šíření keramický voštinový filtr. Systém odsávání se spouští automaticky, hned po detekci uživatele, případně na dálkovém ovladači.

OVLÁDÁNÍ – DÁLKOVÉ, NÁSTĚNNÉ, APLIKACE

Funkce sprchovacího WC lze navíc ovládat i přes aplikaci v telefonu.

Všechny funkce se dají jednoduše nastavovat dálkovým ovládáním nebo přes nástěnný ovládací panel. Stisknutím tlačítka aktivujete sprchovací funkci nebo své osobní nastavení.

SKRYTÁ TECHNOLOGIE

Díky hladkým jednoduchým liniím se sprchovací WC společnosti Geberit elegantně a decentně sladí s každým designem koupelny. Inteligentní technologie sprchování jakož i všechny přípojky elektrického proudu a vody, včetně upevnění na zeď jsou skryté a integrované do keramiky. K montáži sprchovacího WC Geberit AquaClean Mera není nutná stavební úprava. Potřebná je pouze přípojka elektrického proudu.

Pod krytem sprchovacího WC se skrývá, společností Geberit vyvinutá, funkce odvápnění, která slouží k eliminaci usazenin vodního kamene. Díky této funkci je zaručena dlouhodobá výkonnost sprchovacího WC. Program odvápnění totiž nezávisle na tvrdosti vody proplachuje všechny komponenty přicházející do styku s vodou.

Další vlastnosti a funkce sprchovacího WC Geberit AquaClean Mera najdete na stránce:

www.geberit-aquaclean.cz/mera

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás