20. 6. 2022

Elektronické baterie v moderní koupelně

elektronické digitální baterie grohe

V současném digitálním věku, kdy elektronika proniká takřka do všech sfér našeho života, nemůže vynechat ani oblast hygieny a prostor našich koupelen. Pokud jste příznivci moderní techniky, elektronické a bezdotykové baterie budou pro vás tím pravým. Obklopte se praktickým a luxusním vybavením i ve vaší koupelně! 

Elektronické bezdotykové armatury

Elektronické armatury, zejména ty tzv. bezdotykové, jsou nám již léta důvěrně známé z nejrůznějších veřejných toalet a umýváren.

Nyní si razí cestu i do privátních koupelen, a to pro své jednoduché a intuitivní ovládání, které ocení nejen starší či pohybově hendikepovaní lidé.

Baterii, na kterou se nemusí při každém použití sahat a jejíž povrch je proto prost otisků prstů a zaschlých kapek vody, ocení každá hospodyně.

Požadavkům moderní doby odpovídá i významná úspora vody a energie – voda teče jen tehdy, kdy je jí skutečně zapotřebí. Požadavkům hygieny nejvíce vyhovuje použití u umývátek na wc.

Elektronické senzorové baterie si zamilujete

Výrobci vycházejí těmto požadavkům vstříc a nabízejí senzorové baterie, které jsou nejen funkční, ale navíc i krásné. Pro výměnu za stávající pákovou nebo kohoutkovou, jsou k dostání modely napájéné baterií, která při domácím použití vydrží i několik let.

Využití elektronických baterií v koupelně i kuchyni

Méně známou, zato velmi účelnou, je možnost použití elektronických baterií v kuchyni. Například baterie Kludi E-GO kombinuje pákovou baterii pro použití v běžném kuchyňském provozu se senzorovou, kterou oceníte v situacích, kdy máte třeba ruce od těsta nebo si vetřete chilli do oka.

Firma Grohe uvedla na trh baterie řady TOUCH, u kterých lze pustit vodu dotykem lokte či hřbetu ruky na výtokovém ramínku, podobně jako u lékařských baterií.

Koupelnové baterie na dálkové ovládání? Proč ne!

Zvláštní kapitolou jsou baterie ovládané dálkovými ovladači, tak trochu podobnými těm od televizorů. Všechny baterie v koupelně můžete naprogramovat podle požadavků jednotlivých členů domácnosti. Ovladače jsou schopné řídit i osvětlení nebo propojit reproduktory s vaším Ipodem, či Smartfonem.

Voda vytékající z baterie je u některých modelů podsvícena od modré po červenou v závislosti na teplotě vytékající vody. To nejenže krásně vypadá, ale vizuální kontrola vás uchrání od nečekaného překvapení. Ani vaši sprchu, vybavenou tropickým deštěm, přívalem i ruční sprchou a navíc několika masážními tryskami, už nemusíte ovládat komplikovanou soustavou několika podomítkových ventilů – stačí jeden ovladač, který se vejde pohodlně do jedné ruky.

Nechte se hýčkat technikou moderní doby

Technika moderní doby v podobě elektronických armatur si vás získá dosud nepoznaným komfortem, designem i řadou užitečných funkcí. Přijďme se přesvědčit do klientských koupelnových studií, kde vám vše rádi představíme!

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás