Designové modulární pohovky Gamadecor

Sedací soupravy jsou nedílnou součástí každého domova. Mají být pohodlné, abychom v nich rádi trávili čas, z kvalitních materiálů, aby nám dlouho vydržely, a současně i vizuálně atraktivní, aby doplňovaly celkový koncept domácnosti. A právě tyto podmínky splňuje divize  Gamadecor z Porcelanosa GRUPO, která dlouhodobě inovuje své produkty a dodává zákazníkům pohovky, které vytváří jedinečný a útulný prostor.

Pohodlné sezení a stálost tvaru

Sedací soupravy Gamadecor se spojují z vrstev různě tvrdé gumy, který poskytuje bezkonkurenční pocit pohodlí. Velkou výhodou je, že tyto vrstvy gumy umožňují navrácení do původního tvaru po sezení, takže sedací polštáře působí stále jako nové, bez ohledu na intenzitu jejich používání.

Komfort sezení je ještě zdůrazněn unikátním systémem odpružení, které je připevněno přímo k polštáři soupravy, a nikoliv k základně, jako je tomu u většiny pohovek.

Velmi oceňovanou vlastností těchto souprav je jejich flexibilita. Můžete například umístit opěrné rameno vpravo nebo vlevo, a tím tak celou sedací soupravu orientovat na jednu či druhou stranu.

Praktické balení a důraz na ekologii

Další z předností sedacích souprav Gamadecor je, že jsou dodávány v rozloženém stavu. Zabírají tak při přepravě méně místa a vyhnete se komplikovanému stěhování celých souprav. Díky tomu také nedochází k jejich poškození a současně se redukuje počet použitého plastu a obalových materiálů. 

Při sestavování jistě oceníte, že nebudete potřebovat žádné nářadí. Jednotlivé díly jsou k sobě totiž připevněny inovativním systémem, který nevyžaduje žádné šrouby.

Pokud si chcete sedací soupravy Gamadecor prohlédnout, navštivte náš showroom. Rádi vám je ve speciálním programu namodelujeme s ohledem na vaše požadavky

Kolekce křesel Feel pro ještě větší komfort

Novinkovým produktem jsou také křesla. Ta jsou nejen velmi pohodlná, ale navíc nabízí vysokou variabilitu v oblasti vzhledu. Celkem se v nabídce nachází 5 matných barev, 85 typů látek a 22 druhů koženého zakončení.

Velkou flexibilitu nabízí i nohy křesel, které jsou k dispozici celkem v 5 variacích. Zákazníci si tak mohou zvolit mezi 4 kovovými provedeními a 1 dřevěným, které je navíc ve 40 různých barvách. Kromě materiálů se liší i provedení jednotlivých nohou.

Díky variabilitě těchto křesel designově velmi snadno propojíte jednotlivé místnosti a svému domovu dodáte jednotný vzhled. Křesla najdete na našem showroomu Dorint Concept.

ZAUJALY VÁS MODULÁRNÍ POHOVKY GAMADECOR?
NAPLÁNUJTE SI NÁVŠTĚVU

Kontaktujte nás

Jsme tu pro Vás