24. 6. 2022

Bottega – nejoblíbenější série pro moderní a minimalistické interiéry i exteriéry

Bottega porcelanosa grupo

Bottega je první kolekcí, která propojila produkty v totožném designu napříč divizemi PORCELANOSA Grupo. Typickým prvkem pro kolekci Bottega je drsný vzhled cementu, který zjemňují drobné detaily a našedlé odlesky. A co si můžete v tónech této exkluzivní kolekce pořídit do svého interiéru a exteriéru?

Obklady a dlažby

Základem jsou obklady a dlažby v nesčetném výběru formátů a odstínů. Velmi oblíbený je pískový teplý odstín s názvem Caliza, který je současně nejprodávanější variantou.

Dále je velmi populární odstín Acero, který zase zastupuje minimalistický studený šedý odstín a patří mezi nejoblíbenější mezi architekty. Kolekce Bottega však nabízí celou řadu dalších atraktivních odstínů, mezi nimi například: Antracita, White, a nyní nové 2 odstíny dlažby Moka a Grey.

Obklady s 3D motivem

Ke každému základu obkladů je dostupných několik 3D plastických motivů, které se dají krásně kombinovat. Tyto strukturované obklady vdechnou každému interiéru náležitý charakter a hloubku. A navíc se velmi snadno udržují.

Schodnice, sokly a ukončovací lišty

Celý interiér včetně technických detailů již může být v jednom dekoru. Mimo keramických soklů jsou k dispozici i sokly kovové s potiskem jakékoliv série dlažby od společnosti Porcelanosa. Tyto sokly jsou nejen velmi vkusné, ale navíc do nich elegantně ukryjete jakékoliv kabely.

Schodnicové schodiště

Sérii Bottega můžete mít i v podobě schodnicového schodiště, a to buď ve variantě se zábradlím či bez něj. Kovová konstrukce se jednoduše přichytí na zeď a na ni se nasadí keramické schody. Opět v jakémkoliv designu dlažby od společnosti Porcelanosa.

Velkoformát na kuchyňské desky a ostrůvky.

V dekoru kolekce Bottega jsou k dostání i pracovní desky, které využijete v tloušťce 12 mm na kuchyňskou linku. Případně v tloušťce 6 mm i za kuchyňskou linku, případně jako obklad zdi v interiéru. V designu této série navíc naleznete i jídelní a příruční stolky.

Umyvadla a sprchové vaničky

Ručně malovaná umyvadla na desku či sprchové vaničky Bottega tvoří perfektní kompozici moderních koupelen.

Venkovní dlažby

Absolutní minimalismus série Bottega dovršuje varianta dlažby in&out. V tomto případě je možné umístit totožnou dlažbu, která je v interiéru, i do exteriéru. A to na suchou pokládku, na terče, kolem bazénu, kde je dokonce k dispozici ve variantě antislip.

Ukázky realizací si můžete prohlédnout s produkty Bottega v galerii níže.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás