20. 12. 2022

Výhody domácího wellness

Úlevu a relaxaci po náročném dni hledá téměř každý. Někdo ji nachází v partnerské komunikaci, jiný ve sportu nebo třeba u seriálu. Stále více oblíbená je i návštěva saunových světů, SPA a wellness, která nejen působí blahodárně na naši psychiku, ale navíc výrazně podporuje naše zdraví.

Realizace sauny wellness a SPA Dorint

Jak nám wellness pomáhá

V rámci wellness můžete navštívit například vířivky, sauny, infrasauny i parní lázně.

Vířivé vany díky působení tisíců drobných bublinek aktivují naši lymfatickou soustavu a příjemně masírují velké části těla. To vše navíc za regulované teploty vody. Sauny zase rozproudí krev, prohřejí namožené svaly a v kombinaci s ochlazovacím rituálem podpoří celkový imunitní systém našeho těla.

Veřejná wellness bohužel právě díky své popularitě bývají často velmi plná, což nemusí být každému příjemné. V dnešní době si však můžete dopřát i své vlastní soukromé wellness, díky kterému budete mít k dispozici svou relaxační zónu.

Realizace sauny wellness a SPA Dorint Liberec

Jaké domácí wellness se hodí do vašeho domova?

Velmi oblíbenou variantou do menších i větších bytů jsou finské sauny. Nejen, že se v nich krásně prohřejete, ale společnost Dorint vám zajistí kvalitní sauny z masivního dřeva a na míru vašeho bytu.

Pro dům se zahradou a možností zabudování ochlazovacího bazénku je zase ideální venkovní finská sauna. Tu si budete moci užívat za dlouhých letních nocí, tak za jiskřivých zimních dnů.

U vířivek je samozřejmě situace pro bytové prostory trošku složitější. Nicméně lze stále najít dostupné varianty, které například mohou nahradit běžnou vanu. Pokud je váš byt dostatečně prostorný, můžete si vybrat i větší a vizuálně zajímavější možnosti. Pro venkovní použití rozhodně zvažte větší vířivku, která potěší nejen vás, ale i celou rodinu a případně také vaše přátele.

Velmi zajímavou volbou jsou designově elegantní, supermoderní vířivky Treese, které využívají systému skrytých trysek Ghost. Tyto vířivky jsou navíc maximálně funkční, mají systém přelivné hrany a chromoterapii.

Treesse luxusní vířivé vany wellness a SPA

Dopřejte si zasloužený restart těla i mysli

Vybudováním soukromého wellness získáte oceňovanou relaxační zónu a celkově podpoříte svou duševní pohodu i zdraví. Pokud si také chcete dopřát luxusní domácí wellness, kontaktujte nás. Rádi vám doporučíme vhodné prvky, které by v něm neměly chybět.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás