Zkušený partner exkluzivních developerských projektů
Zkušený partner exkluzivních developerských projektů
Previous
Next

Spolupráce

Developerské projekty

Klientské realizace i prezentace standardu zajišťujeme ve vlastních vzorkovnách, které se nachází po celé České republice. Vyhotovíme vám profesionální vizualizace s kvalitní prováděcí dokumentací, která vychází z 30 let našich zkušeností.

Pouze prověřené značky
se skvělým renomé

Pro standard pracujeme výhradně s ověřenými výrobci, které na českém trhu zastupujeme desítky let. Tyto značky jsou nejenom na českém trhu vnímány jako tzv. „high-end“, díky čemuž se zvýší exkluzivita i vašeho projektu. Pro developerské projekty nabízíme speciální série přímo od výrobců s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon.


25 let zkušeností se specializací
na střední a vyšší standard

Zkušený personál zajištuje klientské změny s prezentací Vámi vybraného standardu a odborným výběrem nadstandardu ve vlastních vzorkovnách 4 x Praha, 2 x Brno, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové. Vyhotovíme profesionální vizualizace s kvalitní prováděcí dokumentací. 30 let zkušeností nás naučilo předvídat i ty nejmenší detaily a šetřit tak finance, energii a čas.

Koordinace a realizace nadstandardů a to nejen v oblasti koupelen

Na váš projekt dokážeme nabídnout i realizační kapacity, které odpovídají kvalitě produktů. Celý nadstandard pečlivě zkoordinujeme k maximální spokojenosti i toho nejnáročnějšího klienta. Vzorkovny v Praze a Liberci nabízí navíc mimo řešení koupelen i přesah do oblasti podlah, dveří, kuchyní, interiérů a SPA/Wellness.

Výpomoc i mimo
standardní rovinu

Jsme přesvědčeni o kvalitě bytů, které spolu budeme realizovat. I to je důvodem, proč můžeme část bytů koupit i v prvotních fázích projektu a případně tak pomoci s cashflow. Váš projekt budeme rádi prezentovat i skrze naše marketingové kanály. Konkrétně na webu a sociálních sítích, kde máme více než 10 tisíc sledujících měsíčně.

Partneři & zastoupené značky

Víme, že unikátní developerský projekt vyžaduje prvotřídní design. Proto si v našem portfoliu hýčkáme skutečné designové skvosty, které budou vaši klienti milovat.

Noken Logo porcelanosa Grupo
Zehnder logo
Duka logo
Keope logo

Napiště nám

Jsme tu pro Vás

Napište nám

Jsme tu pro Vás