24. 6. 2022

Dekorativní velkoformátové panely Fitwall rozzáří každý interiér

Realizace interiéru Dorint Liberec

Společnost PORCELANOSA Grupo představila neotřelou novinku, kterými jsou velkoformátové panely Fitwall od divize Krion. Jedná se o unikátní designový prvek, který nabízí jako jediná na trhu. Tyto velkoformátové panely mají dokonalý vzhled, jsou nehořlavé, snadno se instalují a nejsou náročné na údržbu.

Panely Fitwall zaujmou hned na první pohled díky dokonalé imitaci různorodých materiálů. Aktuálně je k dispozici 9 unikátních kolekcí, které jsou inspirovány přírodní estetikou a perfektně reprodukují objemy a textury materiálů jako jsou dřevo, beton, kaolin či textilie. Tyto panely nejen že skvěle vypadají a na první pohled jsou k nerozeznání od originálních textur, navíc nabízí řadu výhod, které přírodní materiály nemají.

Panely Fitwall disponují jedinečnou odolností, stálostí materiálů a unikátními texturami , které nabízí širokou flexibilitu využití. Kromě umístění na stěny v interiérech i exteriérech jsou také velmi zajímavé coby součást nábytku či například recepčních pultů.

Další předností panelů Fitwall je, že obsahují nižší podíl pryskyřic a vyšší podíl minerálů. Právě minerály nahradily většinu plastového obsahu, díky čemuž se jedná o udržitelný produkt. Společnost Krion chce jít v oblasti ekologie ještě dále a plánuje pro formování svých panelů používat recyklované PET lahve. Ty již nyní využívá například v produktech Krion Shell .

Jedinečné složení těchto panelů navíc zajišťuje vysokou odolnost při styku s ohněm, což z nich činí vynikající materiál pro komerční i rezidenční prostory. Navíc jsou i odolné proti vlhkosti a jsou tak perfektní pro použití v exteriéru či do koupelen.

Zde ovšem přednosti velkoformátových panelů Fitwall nekončí. I samotná instalace těchto panelů o rozměrech cca 1,3 m × 3,3 m je velice snadná a není pro ni potřeba žádné specifické vybavení. Panely mohou být přichyceny na všechny typy stěn včetně oblých ploch. Navíc neabsorbují tekutiny, takže je jejich údržba a čištění velmi snadné.

Panely Fitwall nachází své uplatnění v hotelech, wellness centrech, restauracích, koktejl barech, ale i v kancelářských budovách a interiérech moderních rodinných domů a bytů.

Každá ze zmíněných 9 kolekcí je unikátní a reflektuje jiné přírodní prvky. Například kolekce Rolling sází na exotiku a naturální estetiku. Kolekce Doghe navozuje komfort a teplo přírodního dřeva, kolekce Palm zase využívá motiv propletence a vytváří tak skutečně osobitou atmosféru. Jednotlivé kolekce jsou navíc k dispozici v různorodých barevných provedeních, takže je můžete snadno přizpůsobit svým záměrům.

Pro více informací o panelech Fitwall a jednotlivých kolekcích si prohlédněte naši produktovou stránku , případně nás rovnou kontaktujte. Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme tu pro Vás